Mūsu mērķi

Valodu apguves centram ir vairāk nekā 20 gadu pieredze.

Mūsdienu izglītības telpai vairs nav robežu. Mēs esam izvēlējušies savu ceļu, izcīnot tiesības uz cienīgu vietu starp cienīgākajiem. Jau no pirmajām centra atvēršanas dienām mēs cenšamies apvienot labāko Eiropas valodu skolu bagāto pieredzi un tradīcijas ar inovatīvu, dažkārt negaidītu pieeju daudzu problēmu risināšanai, kas rodas svešvalodu mācīšanas procesā.

Mūsu mērķis ir nodrošināt krievu studentus ar kvalitatīvu valodas apmācību starptautisko standartu līmenī. Tas nozīmē: labāko mācību personālu, oriģinālus projektus, visefektīvākos mācību materiālus, daudzsološās programmas, modernu aprīkojumu, ērtas klases telpas un daudz ko citu.

Esmu pārliecināts, ka mūsu darbā nav sīkumu, bet ir panākumu komponenti!

MŪSU MISIJA

Komunikācijas brīvība

Mēs dodam saziņas brīvību, ko neierobežo valodas barjeras, un sniedzam ieguldījumu intelektuālajā, kultūras, profesionālajā, sociālajā attīstībā un izaugsmē.

Atbrīvojošs potenciāls

Mēs radām apstākļus jūsu radošā potenciāla izpaušanai un pašrealizācijai dažādās dzīves jomās: ģimenē, darbā, studijās, radošumā, hobijos.

Cieņa vienam pret otru

Attiecībās mēs radām uzticības un godīguma atmosfēru, cieņu vienam pret otru, zināšanu un pieredzes, prasmju un atklājumu apmaiņu vienlīdzīgas komunikācijas procesā.

yellow-tassel-159581

Mēs iemācām ticēt saviem spēkiem

Visas apmācības ir veidotas tā, lai varētu sekot mazu uzrāvienu ceļam uz lielām uzvarām. Nav svarīgi, vai studentam ir 3 gadi vai 50 gadi – sākot ar pašām pirmajām stundām, studenti sasniedz reālus rezultātus.

Katra jauna nodarbība paver jaunu, padarot apkārtējo pasauli interesantāku. Skolotājs un grupa apbalvo visus jūsu panākumus. Jūs atrodaties atmosfērā, kurā nebaidāties kļūdīties un nav neveiklu situāciju. Viss ir vērsts uz to, lai jūs iedvesmotu, izmantojot savus panākumus. Īsi sakot, šeit jūs uzzināsit, ko nozīmē baudīt valodas mācīšanos.

Mēs audzinām labākos skolotājus

Mēs ne tikai meklējam zvaigžņu skolotājus. Mēs paši tos audzējam. Mācīšanas kvalitāte, kuru mēs esam uzskatījuši par standartu, ir ļoti prasīga gan attiecībā uz mācīšanas pieredzi, gan prasmēm komunicēt starp skolotāju un studentiem, kā arī spējai atrast personīgu pieeju. Lai sasniegtu šo kvalitāti, mēs esam izveidojuši savu skolotāju apmācības centru.

Pirms darba ar jums katrs skolotājs iziet apmācības un kvalifikācijas eksāmenus. Tā rezultātā jūs saņemat izcilu atbalstu visos mācību posmos – sākot ar darbu klasē līdz mājas darbiem. Skolotājs atrod pieeju jebkuram studentam, palīdz jebkurā situācijā, ir gan eksperts, gan sarunu biedrs.

Mēs padarām mācīšanos jautru

Mēs esam darījuši visu, lai valodu mācīšanās būtu jautra spēle. Aizmirstiet par garlaicīgām darbībām, kurās jums ir jākontrolē sevi, lai paliktu nomodā! Monotonu vingrinājumu vietā jūs nodarbojaties ar pastāvīgu izpēti un sevis pilnveidošanu.

Nodarbības notiek ne tikai mācību centra sienās, bet arī ar izbraukšanu uz dažādām interesantām vietām. Tematiskais sarunu klubs ļauj pilnveidot komunikācijas prasmes pār tējas tasi patīkamā kompanjonu kompānijā.

Bērni un pusaudži pastāvīgi tiek iesaistīti projekta aktivitātēs. Jau sen ir zināms, ka informācija tiek daudz labāk absorbēta, kad tā ir saistīta ar intensīvām emocijām. Galu galā, tieši tagad jūs burtiski varat rekonstruēt dzīves situācijas, kas jums no rāmjiem atstāja spilgtas atmiņas. Projektu nodarbībās mēs izmantojam to pašu principu – mēs iesaistām mācībās daudz aizraujošu emociju, iesaistot skolēnus mazos piedzīvojumos. Neatkarīgi no tā, vai došanās uz teātri izrāde svešvalodā pieaugušajiem vai kopīga plakāta par bērniem iecienītāko varoņu sagatavošana un pasniegšana.

Jūs varat turpināt ilgu laiku, taču neviens vārds neteiks atmosfēru, kas valda mācību centros. Tāpēc mēs aicinām jūs redzēt visu personīgi – vienkārši pierakstieties uz bezmaksas nodarbību, un pārējo mēs darīsim paši.